strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Strona główna działu
-> Krótki opis
-> Levele
-> Dane techniczne
-> Gdzie kupić

Screeny
Lokacje
Przeciwnicy
Bronie
Klawiszologia
Solucja
Tłumaczenia
-> Instrukcja
-> Nazwy leveli
Cheaty
TR i Windows XP


  » Instrukcja


"Shadow of the Cat" (Cień Kota)

Dwa pierwsze levele pt. "Shadow of the Cat" opowiadają o powrocie Lary do miasta Khamoon, gdzie bohaterka odkrywa sekret pięknej, aczkolwiek dziwnej Statuetki Kota. Nowa przygoda skieruje Larę na trop posążku, prowadząc aż do śmiertelnego i tajemniczego zakończenia.

"Posąg kota odkryty w oryginalnej grze pociągnął za sobą lawinę pomysłów. Co by było, gdyby Lara powróciła do miasta Khamoon? Co by było, gdyby ruiny zostały zalane? Co, jeśli posąg wyznacza ścieżkę do nie odkrytego jeszcze grobowca, poświęconego legendarnemu egipskiemu bogu-kotu? Stworzyliśmy historię z mocno zarysowanym motywem kota na ścianach i hieroglifach, ze zwierzętami, które chętnie wskażą ci drogę lub będą rządne twojej krwi. Zagadki zostały oparte na egipskiej interpretacji dziewięciu kocich żyć, więc możesz mieć pewność, że przeprawa przez komnatę Seta nie będzie zbyt szczęśliwa."

"Unfinished Business" (Niedokończone Zadanie)

"Unfinished Business" zawiera dwa kolejne levele, opowiadające o dramatycznym powrocie panny Croft na Atlantydę. Lara dowiedziała się o istnieniu ruin, pozostałości po wymarłym mieście, gdzie znajduje się ul ze zmutowanymi stworzeniami. Przetrwały ostatnie starcie z Larą, a teraz pilnują wylęgarni. W tej nowej przygodzie Croft musi zniszczyć obcą rasę, zanim znów ona zagrozi światu!

"Głównym założeniem "Unfinished Business" było stworzenie alternatywnego zakończenia dla gry, gdzie Lara stanęłaby twarzą w twarz z niemal niezliczonymi hordami obcych stworzeń broniących serca ich terytorium. Dodatek jest wyzwaniem rzuconym "ekspertom" i powinien być traktowany jako kontynuacja właściwej gry. Widoczna w nim forma obcej architektury została stworzona jako logiczna sieć lokacji i połączeń między nimi, co jasno informuje gracza, gdzie znajdują się główne cele misji. Duża liczba przezroczystości nadaje charakteru temu miejscu, a także ukazuje graczowi przyszłe (i często śmiertelne) konfrontacje, które na niego czekają."


  » Nazwy leveli


Tomb Raider Gold: Unfinished Business – Niedokończone Zadanie

Egipt

- Powrót do Egiptu
- Świątynia Kota

Atlantyda

- Atlantydzka Twierdza
- UlTłumaczenie: Cez & K@t
© WoTR 2009