strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Strona główna działu
-> Krótki opis
-> Levele
-> Dane techniczne
-> Gdzie kupić

Screeny
Lokacje
Przeciwnicy
Bronie
Klawiszologia
Solucja
Tłumaczenia
Cheaty
TR i Windows XP


  » Krokodyl

Na lądzie nie jest trudnym przeciwnikiem. Jednak z powodu braku broni działającej pod wodą, może stanowić problem, gdy spotkamy go w różnych basenach i wodnych korytarzach. Wtedy nie ma innej rady, jak tylko uciekać i szukać suchego lądu.

  » Pantera

Mocno atakuje i potrafi szybko biegać. Nie ma innej rady, jak tylko skakać albo próbować atakować z wyższych poziomów, gdzie nie może nas dosięgnąć.

  » Mumia

Szybka, duża i wściekła. Wydaje potworne dźwięki, zwłaszcza, gdy ujrzy Larę i zacznie atakować. Najlepiej bez patyczkowania się sięgnąć od razu po mocną broń.

  » Centaur

Jeden z najtrudniejszych przeciwników w całej grze. Należy poruszać się jak najszybciej, skakać i biegać, by nie trafił nas jednym ze swoich wybuchowych pocisków. Najmocniejsza posiadana broń będzie bardzo na miejscu.

  » Mutant - pterodaktyl

Ze względu na uskrzydlenie może być nieco irytujący. Uciekać i uciekać, warto jednak zaznaczyć, że wskakiwanie na wyższe półki oczywiście nic nie da. Trzeba ocenić sprawność swojego refleksu i wybrać uzi lub magnumy - według własnego uznania.