okładka wydania DVD

.: DVD :.


Data premiery: 18 listopada 2003
Polska data premiery: 4 marca 2004

Zawartość:
- Film (ale niespodzianka ;-))
- Komentarz Jana De Bont'a, reżysera
- Sześć usuniętych scen
- Alternatywne zakończenie z komentarzem reżysera
- Materiały dotyczące przygotowań do realizacji filmu, broni oraz pojazdów użytych przy kręceniu obrazu, informacje o efektach specjalnych i trikach kaskaderskich
- Teledyski: Korn - Did My Time oraz Davey Brothers - Heart Go Faster
- Oficjalna strona filmu (tylko na DVD-ROM)

Promocja:
Paramount Pictures planuje szeroko zakrojoną kampanię reklamową wydawnictwa przez spoty reklamowe w telewizji, które będą nadawane od 12 do 30 listopada. Reklama Kolebki Życia zaleje także internet - znajdziemy ją na różnych portalach i najpopularniejszych na świecie stronach dotyczących Tomb Raider'a.

Pozostałe informacje:
Lara Croft Tomb Raider: Kolebka Życia zostanie wydany zarówno w formacie 16:9 (obraz panoramiczny) jak i 4:3 (pełny ekran). Obie wersje będą miały ścieżkę dźwiękową nagraną w formacie 5.1. Planowana cena DVD to $19.95, czyli około 80zł, natomiast kaseta VHS będzie kosztowała $14.95, czyli około 60zł. Film trwa 117 minut i jest zabezpieczony przed kopiowaniem systemem Macrovision™.

Szata graficzna:
Obok macie zdjęcia dzięki którym Cradle of Life w sklepach Was nie zaskoczy. Pierwszy obrazek przedstawia oczywiście przednią część okładki DVD. Jak widać różni się ona nieco od tego co pokazywano do tej pory, jednak właśnie ta najnowsza wersja jest tą prawidłową - zauważyć to można choćby dzięki analogii do okładki poprzedniego filmu. Grafika numer 2 to front wkładki, którą znajdziecie wewnątrz pudełka. Są na niej wypisane wszystkie sceny filmu, które można wybierać z poziomu menu DVD. Trzeci obrazek pokazuje drugą stronę wkładki na której jest to o czym przed chwilą było wspomniane, czyli właśnie spis scen z filmu. Czwarty, i ostatni obrazek przedstawia tylną okładkę wydawnictwa. Znajdziecie tam opis filmu, spis zawartości krążka, informacje o autorach, prawach autorskich i temu podobnych sprawach (niczym nie różniących się od każdego innego DVD).


Menu główne:
A poniżej możecie obejrzeć screeny z bardzo ładnego menu płyty.