strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startową


Strona główna działu
-> Przed premierą
-> Krótki opis
-> Levele
-> Postacie
-> Dane techniczne
-> Gdzie kupić

Screeny
Rendery
Lokacje
Przeciwnicy
Bronie
Klawiszologia
Solucja
Tłumaczenia
Cheaty
Okładki
Soundtrack
TR i Windows XP
Dźwięk w wersji SoldOut


  » Pistolety
Pistolety są naszą jedyną bronią na początku gry. Nie zadają wrogom silnych obrażeń, ale idealnie nadają się na słabszych przeciwników - na przykład na nietoperze. Ich wielką zaletą jest to, że mają nieograniczoną ilość amunicji, jak żadna inna broń w grze.
  » Shotgun
Broń o niezłej mocy, jednak strzela pojedynczo, ponieważ co każdy strzał następuje przeładowanie, które trwa za długo - zwłaszcza jeśli w pobliżu czai się niebezpieczny przeciwnik. Najlepiej nie używać jej do walki, gdy mamy do czynienia z kilkoma wrogami, za to na szybkie wyeliminowanie jednego jest doskonała.
  » Magnum
Wzmocniona wersja zwykłych pistoletów, tyle że z limitem amunicji. Przydaje się, gdy ma miejsce walka z wieloma wrogami, jednak tylko wtedy, gdy zapas naboi jest duży. Właśnie ze względu na amunicję nie da się używać jej przez cały czas gry zamiast pistoletów.
  » Uzi
Jest to najmocniejsza broń w grze. Najlepiej oszczędzać amunicję na najsilniejszych przeciwników. Uzi wypluwają naboje niewiarygodnie szybko, więc trzeba wziąć pod uwagę, że konieczny jest ich ogromny zapas.