strona główna // forum // chat // kontakt // dodaj do ulubionych // ustaw jako startowąPowrót do spisuWybrane pytania z chata z Nell McAndrew• Co Twoi przyjaciele płci męskiej sądzą o Twoich rozbieranych zdjęciach?

Zakładają się o nie z kumplami. Mój brat jest mechanikiem i ma moje rozbierane zdjęcia u siebie w garażu.

• Co uważasz za największy sukces w swojej karierze?

Jednym z moich największych osiągnięć było pojawienie się na okładce Playboy'a. To było trzy lata temu, kiedy byłam modelką Lary Croft. Musiałam polecieć na Bora Bora i po całym tygodniu opalania się nago zrobiliśmy pictorial, więc uważam, że zdjęcia są naprawdę niezłe. Rodzinie absolutnie nie przeszkadzają moje sesje.

• W jaki sposób stałaś się Larą Croft?

Poszłam na przesłuchanie, a po jakimś czasie producenci oddzwonili do mnie - musiałam przejść przez próby w stroju Lary. Akurat w tym czasie mój ex grał w Tomb Raider'a, więc miałam ułatwioną sprawę jeśli chodzi o naśladowanie ruchów bohaterki.

Przez rok promowałam Larę Croft. W tym czasie byłam błyskawicznie przewożona z jednego końca świata na drugi. Nocowałam we wspaniałych hotelach. Najlepszy był The Ritz Carlton w Australii, gdzie traktowano mnie jak prawdziwą gwiazdę!

• Jaka akcja najbardziej popchnęła twoją karierę do przodu? Było to ogolenie głowy, promowanie Lary Croft, pozowanie dla Palyboy'a, FHM'a czy praca w telewizji?

Wszystkie te wydarzenia wspomogły moją karierę w jakiś sposób. Ogolenie głowy było na początku kariery - dzięki temu zainteresowały się mną media.Chat przeprowadzony na stronie dziennika "The Sun"
Tłumaczenie: www.croft.prv.pl